SUPERLIGA SRBIJE: Vojvodina bolja od Radnika na 'otvaranju' osmog kola (VIDEO)

Fudbal

Fudbaleri Vojvodine slavili su protiv Radnika iz Surdulice sa 2:0 u prvom meču osmog kola Superlige Srbije.

Ekipa iz Novog Sada ušla je u meč više nego dobro, od samog početka su nametnuli svoj ritam, ali prvih 45 minuta igre prošlo je bez golova. Ipak, u 11. minutu drugog dela dupli pas Drinčića i Bojića potonji je okončao lepim golom.

Nije to nateralo izabranike Nenada Lalatovića da uspore, pa su u 67, nakon faula golmana Radnika Kostića nad Bojićem, preko Čovića sa penala stigli do 2:0.

Ova pobeda Vojvodinu je dovela na drugo mesto na tabeli Superlige sa 17 bodova, jednim više od Spartaka a dva od Partizana, Radničkog i Mladosti. Radnik je pretposlednji sa jednom pobedom, remijem i čak šest poraza.