STRAVIČNA POVREDA SRPSKOG FUDBALERA: Krici i VRIŠTANJE odzvanjali na stadionu 'DRAGAN DŽAJIĆ'! (UZNEMIRUJUĆI VIDEO)

Fudbaler Jedinstva iz Uba Miloš Marinković doživeo je strašnu povredu na meču protiv Mačve iz Bogatića! Krici su odzvanjali stadionom "Dragan Džajić" u Ubu!

Igrao se 13. minut kada je Jedinstvo bilo u napadu, da bi Marinković u jednom trenutku pao i krenuo da vrišti od bolova. Sudija je odmah pokazao na klupu i pozvao lekarsku službu koja je "brzinom munje" utrčala na teren.

Nekoliko trenutaka kasnije saigrači su Marinkovića izneli sa terena, ispraćen je aplauzima publike na stadionu "Dragan Džajić", da bi Hitna pomoć ekspresno odvezla u bolnicu.

Jedinstvo je, inače, slavilo rezultatom 1:0 golom Boškovića u 8. minutu, zauzeli su na kraju drugo mesto u Srpskoj ligi "Zapad".