- Znam momke iz Vranja koji su plaćeni od strane familije Tončev, Ivice i Novice, da pišu grafite protiv mene i Dinama, žestoko nas napadaju, ali ne mogu da smene Recka niti da unište naš klub koji je institucija - poručuje na konferenciji za medije Dragan Antić Recko, šef stručnog štaba vranjskog prvoligaša.
Strateg Dinama Antić «savetuje» da je Tončevu bolje da pogleda rezultate svog kluba».
- Dinamo bez novca i pojačanja je 16. mesto na tabeli Prve lige, a Radnik sa milion evra je poslednji! Ipak, Surdulica se bavi nama, pa ove sezone nema utakmice na kojoj nas sudija nije oštetio, ali mi idemo dalje, igramo dobro, a nedostaje nam malo sreće za bolje rezultate - optimista je trener Antić.
Šef struke Dinama osvrnuo se i na gostovanje Dinama u Novom Sadu, gde će u sredu 23. septembra u okviru sedmog kola igrati protiv Kabela, lidera na tabeli Prve lige.
- Kabel je jedna od najboljih ekipa u ligi, a mi imamo probleme sa sastavom, kapiten Stevanović ne može da igra, Nedeljković je suspendovan zbog nediscipline, ali nam se oporavljeni Zlatković vraća na mesto štopera. Golman će biti Ivanović, jer je Orlić povredio meniskus. Ipak, šta je tu je, pružićemo maksimum i boriti se za Dinamo, jer za klub mora da se gine - kaže Antić.
Povratnik u tim Miloš Zlatković veruje da «Kabel nije nepobediv» i nada se da i sreća pogleda Dinamo, a defanzivac Dejan Tumbas žali za propuštenim u susretu sa ekipom Budućnosti iz Dobanovaca na stadionu «Jumka» u prošlom kolu i poraz na svom terenu i obećava maksimum.
Utakmica između Kabela i Dinama igra se u Novom Sadu na stadionu domaće ekipe u sredu 23. septembra i počinje u 16 sati.
(Glas javnosti/Vranjske)