NOU KAMP ZANEMEO! Kakva senzacija u Primeri: Kadis šokirao Barselonu

Fudbaleri Kadisa pobedili su Barselonu rezultatom 1:0 u utakmici 32. kola španske LaLige.

Ko bi rekao? Barselona je na svom stadionu poražena od Kadisa, minimalnim rezultatom 1:0.

Heroj Kadisa bio je Lukas Peres koji je na startu drugog poluvremena, tačnije u 48. minutu, postigao vodeći gol i ispostaviće se pobedonosni.

Nakon ne baš najspretnije reakcije odbrane Barselone i golmana ter Štegena, Lukas Peres je najbrže reagovao i iz peterca loptu samo sproveo u mrežu.

Barselona je nastavila da pritiska, imala čak 75 odsto poseda lopte i 18 udaraca ka golu Kadisa, ali nijedan od njih nije završio u mreži gostujućeg tima, piše B92.

Imala je Barsa i skoro 600 uspešnih dodavanja, ali je svakako neprijatno iznenadila svoje navijače i izgubila od Kadisa na Nou Kampu.