Glas Javnosti

Mitrović hoće u Al Hilal

Fudbal
Autor: Glas javnosti

Iako su prve spekulacije o interesovanju Al Hilala za Aleksandra Mitrovića delovale neozbiljno, izgleda da tu zaista ima nečega. Srpski špic po saznanjima Skajsportsa želi da ide iz Fulama u Saudijsku Arabiju.

Nakon što je postao ikona Fulama, sa kojim je dva puta ušao u Premijer ligu, Aleksandar Mitrović je izgleda blizu odlaska. Najbolji strelac srpske reprezentacije ima ponudu Al Hilala koja je svakako najunosnija u odnosu na bilo koju drugu u celom fudbalskom svetu.


Mitrović je u Fulamu od 2018. godine i pomogao je sa 14 golova svojoj ekipi da bude u gornjem delu tabele Premijer lige. Jedina mrlja na njegovoj karijeri na „Krejven kotidžu“ je prošlosezonski incident sa sudijom. On je ušao u fizički kontakt sa sudijom tokom gostovanja Mančester Junajtedu u FA Kupu.

Srpski fudbaler je pre Fulama bio u Njukaslu, Anderlehtu i Partizanu, a napuniće 29 godina u septembru. Sigurno je da on može još nekoliko odličnih sezona da odigra za „kotidžerse“. Ima ugovor do 2026. godine, a takođe je i delovalo da je srećan u Londonu i da bi taj ugovor mogao i da završi.

Saudijska Arabija ipak mnogo ulaže  u fudbal i ovog leta tamošnji klubovi pomeraju granice kada su u pitanju ponude. Za Mitrovića Al Hilal nudi oko 25 miliona funti, dok bi plata srpskom špicu takođe bila ogromna.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu.

BONUS VIDEO


SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS


POVEZANE VESTI




KOMENTAR