KOLIKO VREDI OVA FOTKA? Mesi, Mbape i Nejmari pozirali GOLI posle pobede nad SITIJEM! (FOTO)

Fudbal

Fudbaleri Pari Sen Žermena pobedili su na svom terenu ekipu Mančester sitija sa 2:0, u meču drugog kola Grupe A Lige šampiona, a utakmica će ostati upamćena i po tome što je Mesi dao svoj prvi gol u klupskoj karijeri, za tim koji nije Barselona.

Francuski tim je poveo golom Idrise Geja u osmom minutu, a najbolju priliku da izjednače gosti su imali u 26. minutu, kada je Rahim Sterling glavom iz peterca pogodio prečku, a u nastavku akcije prečku je pogodio i Bernardo Silva.

Konačan rezultat na meču postavo je svojim prvim golom za PSŽ Lionel Mesi u 74. minutu, udarcem sa ivice šesnaesterca.

Posle meča Nejmar, Mesi i Mbape fotografisali su se u svlčinici i dušebrižnicima poslali brutalnu poruku - nema klanova među Parižanima.