KAD TI ŽIVOT ZAVISI OD PENALA! Navijač Turske nije dobro podneo promašaj (VIDEO)

Fudbaleri Turske su sinoć ostali bez plasmana na Svetsko prvenstvo nakon poraza u polufinalu baraža od Portugala rezultatom 3:1.

Iako su Portugalci vodili 2:0 Turci su imali šansu da prođu u finale baraža ali to nisu uspeli da iskoriste.

Najpre je u 65. minutu, nakon sjajne asistencije Čengiza Undera, prednost Turske smanjio Burak Julmaz, a iskusni napadač Lila je 20 minuta kasnije mogao da se proslavi i donese Turcima poravnanje sa penala.

Dok se Jilmaz spremao da izvede penal, Turski navijači su u napetosti isčekivali ishod ovog šuta, jedan navijač koji je susret pratio putem televizijskog prenosa kao da je naslutio šta će se desiti, pa je izvadio pištolj i uperio ga u TV prijemnik.

Šta se dalje desilo možete i da pretpostavite a pomenuti snimak preplavio je društvene mreže.