JOŠ JEDNOM JE BRILJIRAO! ŠPANCI U ČUDU! Golman Marko Dmitrović zatresao mrežu Atletika! (VIDEO)

Marko Dmitrović ne samo da ume da briljira na golu Eibara, već i da daje golove u šampionatu Španije.

Upravo je to učinio u četvrtak uveče u prvenstvenom duelu sa madridskim Atletikom.

U 11. minutu utakmice dosuđen je penal za Eibar, a upravo je golman domaće ekipe i reprezentacije Srbije - savladao kolegu Jana Oblaka s bele tačke. Iako je Oblak primio samo šest golova u prethodnih 16 prvenstvenih nastupa ove sezone, a sa osmehom gledao kako mu se čuvar mreže rivala približava, na kraju nije imao rešenja za šut našeg internacionalca.

Da stvari budu dodatno zanimljive, pobrinuo se sam Dmitrović koji je, kako prenosi "Marka", pre meča rekao da će on sigurno šutirati penal, jer su njegovi saigrači, Ekspozito i Serhi Enrih, prokockali prethodna dva.

Inače, utakmica je još u toku, počela je u 21.30 i nakon što je Eibar zahvaljujući golu Marka Dmitrovića poveo s 1:0 protiv lidera na tabeli, Atletiko je golom Luisa Suareza u 40. minutu otišao na predah uz nerešen rezultat.

Ekipa za koju brani naš čuvar mreže je, inače, ušla u ovaj duel kao autsajder, jer je 16. na tabeli Primere.