FAVORITI SIGURNI: Liverpul slavio nakon preokreta, londonski velikani upisali nova tri boda (FOTO+VIDEO)

Fudbaleri Liverpula pobedili su na svom terenu Norič sa 3:1, u 26. kolu engleske Premijer lige.Poveo je Norič golom Milota Rašice u 48. minutu, da bi preokret i pobedu Liverpulu doneli golovima Sadio Mane u 64, Mohamed Salah u 67. i Luis Dias u 81. minutu.

Liverpul je drugi na tabeli sa 57 bodova, šest manje od prvoplasiranog Mančester sitija.

U istom terminu, Čelsi je u gostima pobedio Kristal Palas sa 1:0, golom Hakima Ziješa u 89. minutu.

Arsenal je na svom terenu pobedio Brentford sa 2:1. Strelci za Arsenal bili su Emil Smit Rou u 48. i Bukajo Saka u 79. minutu, dok je gol za Brentford postigao Kristijan Norgard u trećem minutu sudijske nadoknade vremena.

Pobedu na svom terenu ostvario je i Sautempton savladavši Everton sa 2:0, golovima Stjuarta Armstronga u 52. i Šejn Longa u 84. minutu.

Votford je u gostima pobedio Aston Vilu sa 1:0, golom Emanuela Denisa u 78. minutu.

Pobedu u gostima ostvario je i Barnli savladavši Brajton sa 3:0. Golove za Barnli postigli su Vut Veghorst u 21, Džoš Braunhil u 40. i Aron Lenon u 69. minutu.