ENGLESKA PREJAKA ZA ORLIĆE: Srbiji potrebno čudo da se domogne finala Evropskog prvenstva (VIDEO)

Autor: Glas javnosti/SD

Omladinska reprezentacija Srbije (u19) poražena je od Engleske 4:0 (2:0) u drugom duelu grupe B Evropskog prvenstva u Slovačkoj.

Nije dobro počelo po naše momke, pošto je Gordi Albion poveo već u petom minutu. Skarlet je primio pas na ivici šesnaesterca, a onda lukavim udarce kroz noge Miletića prevario Lukića.

Srbiju to nije pokolebalo, pa je viđena i prva prilika pred golom Koksa, Knežević je uputio udarac sa distance, ali je čuvar mreže Engleske dobro intervenisao.

Napadač Totenhema, Skarlet je mogao i do još jednog gola u prvom delu igre, ali se u 35. minutu bravuroznom intervencijom isprečio Lukić.

Ipak, ono što nije tad, jeste učinio Skarlet pet minuta kasnije. Kofi je probio po strani, Lukić je jako loše intervenisa, lopta mu je ispala, a centarfor ostrvljana se odlično snašao i grudima sa zemlje poslao loptu u mrežu.