DUŠANOVA MAGIJA NEDOVOLJNA JUVENTUSU! INTER OSVOJIO KUP ITALIJE Vlahović blistao, ali dva PENALA su presudila (VIDEO)

Vlahović je postigao gol, ali to nije bilo dovoljno za Juventus. Inter je osvojio Kup Italije pobedom 4:2 posle produžetka (2:2 - posle 90 minuta).

Spektakularan meč u finalu Kupa Italije. Inter slavi, a Juventus i Vlahović tuguju. Stara dama bila je na korak od velikog preokreta, ali su je neshvatljivi potezi ostavili bez trofeja.

Napravili su fudbaleri iz Torina dva penala - prvi u finišu meča, drugi u produžetku. Kada se to desi, ishod ne može da bude pozitivan.

Dušan Vlahović odigrao je sjajan meč i u 52. minutu dao gol koji je doneo Juveu tada preokret - 2:1.
Kako je Dušan pogodio mrežu rivala? Maestralno. Dobio je loptu u prostor, fantastičnim driblingom izbacio odbranu Intera i zakucao loptu iza leđa Handanovića.

Međutim, slaba vajda. Prvo je Čalhanoglu sa bele tačke u 82. minutu doneo Interu 2:2, a onda je isto sa kreča Perišić u produžetku doveo Neroazure u vođstvo (99. minut). Isti igrač maestealnim golom potvrdio je pobedu Intera u 102. minutu, prenosi Kurir.