On je životinju ubio golim rukama, što je izazvalo lavinu komentara.
Dok jedni govore da je u pitanju neverovatna hrabrost drugi se zgražavaju zbog nasilja nad životinjama i govore da je „lud“ zbog načina na koji je spasio putnike.
Ovaj spasilac u civilu vrlo se lepo snašao, kao da je obavljao svakodnevnu rutinu, recimo pranje zuba.