Glas Javnosti


SVE TAJNE SU OTKRIVENE: Peja otkrio koliko su zarađivali na ROMSKIM SVADBAMA! (FOTO)

Estrada
Autor: Glas Javnosti

Vodili smo čak 4 pevača i PLAĆALI smo ih!

Zoran Pejić Peja poznat je po braku sa pevačicom Zlatom Petrović sa kojom ima sina Jovana, a sada je otkrio detalje iz vremena kada su on i bivša supruga radili.

"Zlata i ja kada smo bili u braku, bili smo najveća atrakcija i najplaćeniji za romska veselja i više puta smo na velikim slavljima zarađivali i više od Šabana", kaže on.

Kako su zarađivali mnogo novca, sa sobom su vodili još ljudi.

"Na turneju smo vodili po tri-četiri pevača i ceo orkestar jer smo zarađivali mnogo, mnogo novca, pa smo plaćali sve njih", iskren je bio Peja.

O svadbi pevačice Zlate Petrović i Zorana Pejića i te kako se pričalo. Njih dvoje su se venčali 1996. godine i u braku dobili naslednika Jovana. Njihovoj ljubavi i braku kumovali su Goca Božinovska i Jašar Ahmedovski, a govorilo se da je to bila jedna od najskupljih svadbi u to vreme. Zlata i Peja su se uprkos velikoj ljubavi razveli vrlo brzo, ali su ostali dobri prijatelji.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Zlata Petrovic (@zlataa_petrovic) on

 

(Izvor: Glas Javnosti / Grand Magazin) 

Pratite nas na našoj Facebook , Instagram , Telegram , Tiktok , Jutjub stranici, ali i na X nalogu.

SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS


POVEZANE VESTI




KOMENTAR