Glas Javnosti


BURA NA ESTRADI: Oglasila se MARINA TUCAKOVIĆ nakon što je njen sin napisao da CECA TREBA DA IDE U HAG!

Estrada
Autor: Glas javnosti

Najpoznatija sposateljica estradnih stihova, Marina Tucaković oglasila se povodom natpisa da je njen sin Laća isprozicao Svetlanu Ražnatović Cecu za koju je napisao da joj je mesto u Hagu.

- Molim?! Ne znam da je to Laća izjavio. Da li ste sigurni? Nisam se čula sa njim, tako da ne znam za to - rekla je Marina a prenosi magazin Svet.

Marina ističe da ništa ne može da pokvari njene dugogodišnje prijateljske odnose sa pevačicom.

- Ceca i ja smo u standardno sjajnim odnosima i ne postoji apsolutno nikakav problem između nas dve. Baš ste me sada iznenadili ovom informacijom! - dodala je začuđeno Tucakovićeva.

Podsetimo, njen sin Laća u isti koš stavio je Cecu i Merlina i poručio u jednom tvitu da je njima mesto u Hagu.

(Glas javnosti)

 

Pratite nas na našoj Facebook , Instagram , Telegram , Tiktok , Jutjub stranici, ali i na X nalogu.

SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS


POVEZANE VESTI




KOMENTAR