Tadić se oglasio na svom Tviter profilu.
Da se ne bi širile dezinformacije,obaveštavam vas da ću zbog određenih komplikacija u oporavku od upale pluća izazvane koronom, ponovo biti u bolnici nekoliko dana.
— Boris Tadić (@BorisTadic58) December 30, 2020
Dobro se osećam.
Želim svima srećnu Novu godinu i da lepo provedete praznike.
I molim vas čuvajte se!
-Da se ne bi širile dezinformacije,obaveštavam vas da ću zbog određenih komplikacija u oporavku od upale pluća izazvane koronom, ponovo biti u bolnici nekoliko dana. Dobro se osećam. Želim svima srećnu Novu godinu i da lepo provedete praznike. I molim vas čuvajte se!- napisao je on.
Podsetimo, Tadić je pre desetak dana izašao iz KBC "Dragiša Mišović", gde se lečio od korone i na društvenim mrežama se zahvalio lekarima i medicinskom osoblju na danonoćnoj brizi.
- Izašao sam iz bolnice i dobro sam. Hvala lekarima i medicinskom osoblju iz bolnice "Dragiša Mišović", koji uz izuzetnu požrtvovanost danonoćno brinu o svim pacijentima. Budite odgovorni, jer svako potcenjivanje ove opasne bolesti može biti životno opasno. Čuvajte se - napisao je Tadić 20. decembra.
Izašao sam iz bolnice i dobro sam. Hvala lekarima i medicinskom osoblju iz bolnice "Dragiša Mišović", koji uz izuzetnu požrtvovanost danonoćno brinu o svim pacijentima!
— Boris Tadić (@BorisTadic58) December 20, 2020
Budite odgovorni, jer svako potcenjivanje ove opasne bolesti može biti životno opasno. Čuvajte se.
(Glas javnosti)