ON MOŽE I ZATVORENIH OČIJUI MVP Srbin zgazio i Njujork, ovako je dabl-dabl Jokić dodavao BEZ GLEDANJA (VIDEO)

Nikola Jokić je pogurao Denver do nove pobede u NBA ligi.

Posle šest poraza u nizu, a četiri dok je srpski centar bio odsutan zbog povrede šake, Melounov tim je ostvario drugi uzastopni trijumf na gostovanjima, i to protiv Njujorka od 113:99.

Već u prvoj četvrtini MVP je pokazao koliko je motivisan u Medison Skver Gardenu. Kakva je to samo asistencija bila i to bez gledanja ka Aronu Gordonu, koga je lukavo proigrao, a odbrana zbunjenih Niksa ništa nije mogla da uradi.

Bila je ekipa iz Kolorada na krilima Nikole Jokića. Upisao je novi dabl-dabl, a meč je okončao sa 32 poena, 11 skokova i pet asistencija za samo 27 minuta u igri.

Denversada ima učinak 11-11 i zauzima sedmo mesto u Zapadnoj konferenciji, dok Njujork ima isti broj pobeda, ali jedan poraz više i 11. je na Istoku.