Logično pitanje koje se nameće je, koji je onda to Krizni štab radio svih ovih proteklih meseci, i da li se nama laicima čini da je tek sad formiran zvanični?
Jer, kako što se zapitala jedna tviterašica, ko su onda bila ta lica koja su nam uskratila pravo na kretanje pod nazivom Krizni štab? Kako su i na osnovu čega građani kažnjavani da krše "policijski čas"? Zašto se tada nisu oglasili nadležni organi?
Bilo kako bilo, za predsednika Kriznog štaba imenovana je Brnabićeva, zamenik je Zlatibor Lončar, a članovi Ružić, Nedimović, Stefanović, Vulin, Kisić tepavčević, Tiodorović, Kon, Janković...
(Glas Javnosti)