Glas Javnosti


ODLUKOM GRADSKOG ŠTABA: U Novom Pazaru ukinuta vanredna situacija!

Korona virus
Autor: Glas javnosti

Odlukom gradskog štaba u Novom Pazaru danas je ukinuta vanredna situacija u tom gradu.

Članovi Štaba su usvojili zahtev Opšte bolnice za finansiranje rekonstrukcije prostorija za kovid ambulante i proširenje Infektivnog odeljenja, za šta će iz gradske kase biti izdvojeno više od pet miliona dinara.


Usvojen je i predlog Doma zdravlja o izvođenu hitnih radova za formiranje novih kovid ambulanti, u ukupnom iznosu od preko dva miliona dinara.

(Glas javnosti/Kurir)

Pratite nas na našoj Facebook , Instagram , Telegram , Tiktok , Jutjub stranici, ali i na X nalogu.

SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS


POVEZANE VESTI




KOMENTAR