Članovi Štaba su usvojili zahtev Opšte bolnice za finansiranje rekonstrukcije prostorija za kovid ambulante i proširenje Infektivnog odeljenja, za šta će iz gradske kase biti izdvojeno više od pet miliona dinara.
Usvojen je i predlog Doma zdravlja o izvođenu hitnih radova za formiranje novih kovid ambulanti, u ukupnom iznosu od preko dva miliona dinara.
(Glas javnosti/Kurir)