Glas Javnosti


Jelisaveta trudna, biće Teo opet tata

Vesti
Autor:

Kako pišu domaći mediji, glumica Jelisaveta Orašanin i slavni košarkaš Miloš Teodosić dobiće još jednog naslednika.

Naime, Jelisaveta je ponovo u drugom stanju, saznaje Pink.rs a njihova mezimica Petra dobiće brata ili sestru. - Jelisaveta je ponovo trudna. Ona i Miloš su to želeli više od svega, a Petra će dobiti batu ili seku. Presrećni su zaista. Lepe vesti o prinovi su saznali tek nedavno, a za ovo zna samo uzak krug ljudi - otkrio je za pomenuti portal izvor blizak poznatom paru. Inače, Jelisaveta je devojčicu Petru rodila u februaru prošle godine, a porodila se u Americi. Nakon prvog porođaja mlada glumica otvoreno je govorila o svojoj borbi da zatrudni. - Više od svega želeli smo dete, ali zbog trombofilije, koja izaziva zgrušavanje krvi, to nije bilo izvodljivo. Srećom, medicina je napredovala, podvrgla sam se vantelesnoj oplodnji i prošla pravi mali hormonski rolerkoster, ali danas imamo Petru. Priča sa srećnim krajem, što je jedino važno. Mnoge žene suočavaju se sa istim problemom, ali je najvažnije ne gubiti nadu i biti uporan - ispričala je glumica za medije krajem prošle godine.

Pratite nas na našoj Facebook , Instagram , Telegram , Tiktok , Jutjub stranici, ali i na X nalogu.

SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS



KOMENTAR