Incident se dogodio u 17.25 časova, a kako je za naš portal potvrđeno u JKP Gradsko saobraćajno preduzeće, u vozilo je ubačen suzavac, nakon čega su svi napustili autobus.
Vozač je odvezao autobus do Omladinskog stadiona, odakle je pozvana Hitna pomoć koja ga je zbrinula.
- Ekipa Hitne pomoći prevezla je vozača na VMA na odeljenje toksikologije - rečeno je iz Hitne pomoći.
Iz JKP Gradsko saobraćajno preduzeće potvrdili su da je došlo do incidenta.
- Mi imamo informaciju da je N. N bacilo suzavac u autobus dok je primao putnike - objasnili su iz GSP-a.
Na licu mesta je bila i policija.
(Glas javnosti/Mondo/Blic)