Glas Javnosti


UDES KOD VRANJA: U sudaru DVA AUTOMOBILA POVREĐENE četiri osobe , jedna TEŽE

Hronika
Autor: Glas javnosti

U saobraćajnoj nesreći kod Vranja povređene su četiri osobe u sudaru dva automobila od kojih je jedna osoba zadobila teške telesne povrede dok su tri prošle sa lakšim.

Nezgoda se dogodila u sredu kod sela Pavlovac nedaleko od Vranja oko 10.40, a u njoj su učestvovala dva putnička vozila "opel astra" i "isuzu truper" vranjskih registarskih oznaka, saopštila je PU Vranje.

Povređene su četiri osobe od kojih je jedna zadobila teške telesne povrede, i to putnik (47) u vozilu "isuzu truper" iz okoline Vladičinog Hana.

Po ovlašćenju Osnovnog javnog tužilaštva u Vranju, uviđaj na licu mesta izvršili su pripadnici saobraćajne policije.

Prema nezvaničnim saznanjima protiv vozača "opel astre" biće podignuta krivična prijava zbog osnovane sumnje da je izvršio krivično delo teška dela protiv bezbednosti javnog saobraćaja.

(Glas javnosti)

Pratite nas na našoj Facebook , Instagram , Telegram , Tiktok , Jutjub stranici, ali i na X nalogu.

SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS


POVEZANE VESTI




KOMENTAR