Policija je dobila poziv da se u autobusu nalazi muškarac koji kod sebe ima nož.
On na svu sreću nikoga nije povredio, ali je izazvao strah kod ostalih putnika koji su se tada našli u autobusu 83.
Njega je na stanici kod "Ušća" izbacio iz autobusa jedan od putnika, gde ga je policija sačekala.
View this post on Instagram
(Glas javnosti)