Sigurnosne kamere su snimile ovaj nemoralan čin.
Incident se dogodio 19. novembra u lokalu "ĆevUP house", u Ulici Olge Jovičić, ispered Osnovne škole "Svetozar Marković".
U kutiji se, kako navode iz restorana brze hrane, nalazilo oko 30.000 dinara i apeluju na svojoj Instagram stranici na građane da kontaktiraju sa policijom ukoliko saznaju nešto o nemilom događaju.
- Ukoliko imate bilo kakvu informaciju, molimo vas da nam se obratite ili pozovete policiju. Takođe vas molimo da podelite ovu objavu kako bi što više ljudi bilo obavešteno, posebno oni koji takođe prikupljaju pomo - poručuju iz "Ćevup house" i navode da se nadaju da će vinovnik izabrati pravi put u životu, te naglasili da se problemi ne rešavaju na ovaj način.
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram
- Oslovljavamo te sa mladi prijatelju, jer kako bismo te drugačije oslovili? Kradljivac, lopov, pljačkaš, prestupnik, delikvent? Verujemo da nisi svestan svoje nesvesti i da nisi ti kriv za sve ovo, već tvoje iskrivljeno gledanje na realnost. Osećamo potrebu da se izvinimo. Izvinite dragi Anikini roditelji. Izvinite što verujemo u humanost. Izvinite dragi humani ljudi koji ste ubacivali novac u tu kutiju. Izvini i ti, mladi prijatelju, što smo ti ovo omogućili i što smo verovali u tebe - naveli su oni i pozvali građane da nastave da pomožu Aniki da pobedi u svojoj borbi.

Podsetimo, Anika Manić, devojčica koja boluje od spinalne mišićne atrofije, poslednjih nedelja grčevito se bori za svoj život. Približava se vreme kada mora da primi terapiju, koja košta neverovatna 2,4 miliona dolara.
(Glas javnosti)