Glas Javnosti


EVO ZAŠTO JE LEGAO NASRED PUTA I IZAZVAO HAOS: I ranije pokušavao samoubistvo!

Društvo
Autor: Glas Javnosti

Prizor neimenovanog čoveka (47) koji leži nasred aut-puta Miloš Veliki kod Čačka, uznemirio je sve, a vest se proširila munjevitom brzinom.

Ovaj potez svakako da je najviše uznemirio vozače, a kako nezvanično saznaje Kurir, radi se o psihijatrijskom slučaju koji je ovom prilikom bio u alkoholisanom stanju.

Ovaj nesrećni čovek je takođe, kako se saznaje, već nekoliko puta pokušao samoubistvo.

Na svu sreću, danas nije došlo do tragedije, a kada je čovek uočen da leži nasred kolovoza,  brzo su reagovale nadležne službe, i on je sklonjen sa puta i poslat na specijalistički pregled, a potom hospitalizovan na psihijatriji.

(Glas javnosti)

Pratite nas na našoj Facebook , Instagram , Telegram , Tiktok , Jutjub stranici, ali i na X nalogu.

SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS


POVEZANE VESTI




KOMENTAR