DENVER SE IZBLAMIRAO, JOKIĆ BESNEO! Sudiji i oca i majku, JEDVA GA SMIRILI (VIDEO)

Nagetsi se baš obrukali. Fenjeraš Orlando pobedio je 108:103 Denver, kome ovog puta ni Nikole Jokića nije mogao da pomogne odličnom igrom.

MVP NBA lige je već posle prve četvrtine bio blizu dabl-dabl učinka sa sedam datih poena, osam skokova i tri asistencije.

Do kraja prvog poluvremena Nikola je već stigao do dvocifrenog učinka u poenima i skokovima uz pet asistencija.

Jokić je na kraju završio je utakmicu sa 18 poena, 15 skokova, sedam asistencija i pet izgubljenih lopti. Proveo je na parketu 36 minuta i šutirao 7/19 iz igre, od toga 0/5 za tri.

U finišu susreta MVP iz prošle sezone bio je nezadovoljan jednom sudijskom odlukom i jasno je to stavio do znanja arbitrima, ali je posle intervencije Erona Gordona uspeo da se smiri.