TEROR VLAHOVIĆA! Nižu se golovi, Srbin je prvi čovek sa 20 pogodaka (VIDEO)

Dušan Vlahović je nastavio sa fantastičnim partijama u Seriji A pa je tako na gostovanju Empoliju, u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena, postigao je 19. gol ove sezone.

Reprezrenetativac Srbije se nakon solo akcije i asistencije Kvadrada sjajno našao, prelepim driblingom „izbacio“ dvojicu čuvara iz igre i potom laganom egzekucijom doneo „staroj dami“ vođstvo od 2:1.

Bio je to njegov treći pogodak u dresu "Stare dame" od dolaska iz Fiorentine, a 19. gol ove sezone u Seriji A, čime se izjednačio sa Čirom Imobileom na vrhu liste strelaca.

A onda je u drugom poluvremenu ponovo briljirao kada je asistenciju Morate desnom nogom "bocnuo" golmana i tako doneo veliko slavlje. Ovo je bio njegov 20. gol ove sezone!