ŠAMPION JE NA KOLENIMA! Real nakon preokreta nokautirao Čelsi, NESTVARNA NOĆ u Madridu (VIDEO+FOTO)

Fudbaleri Real Madrida su se plasirali u polufinale Lige šampiona, nakon što su u revanšu posle produžetaka izbacili Čelsi uprkos porazu od 3:2.

Real je u prvom meču u Londonu pobedio rezultatom 3:1, a identično je bilo u Madridu u korist Čelsija.

Meč je otišao u produžetke, a Real je uspeo da golom Benzeme u 96.minutu prođe u polufinale.

Čelsi je u jednom trenutku imao 3:0 golovima Maunta, Ridigera i Vernera, ali je Vinisijus na asistenciju Modrića doneo Realu dodatnih 30 minuta.

Tada je na scenu stupio Benzema i golom odveo svoj tim dalje i još jednom postao heroj Madrida.

Čelsi je u drugom produžetku promašio čak tri velike prilike da izbori penale i tako propustio da napravi senzaciju i nastavi borbu za odbranu titule.