PROPUŠTENA PRILIKA PROTIV INTERA: Srbin za dlaku STRELAC u DERBIJU

Izgubili su fudbaleri Juventusa derbi Serije A protiv Intera (1:0) i tako su se definitivno oprostili od borbe za titulu ove sezone. Izgubili su fudbaleri Juventusa derbi Serije A protiv Intera (1:0) i tako su se definitivno oprostili od borbe za titulu ove sezone!

Bio je Juve bolji tim, više je napadao, ali lopta nije htela u gol. A jednu od najboljih prilika na meču imao je srpski reprezentativca Dušan Vlahović kog su milimetri u 63. minutu delili od pogotka.

Primio je Vlahović loptu leđima okrenut ka golu Neroazura, " na sebi" je imao Slovaka Škrinjara kog je potom okrenuo, da bi lopta posle njegovog udarca desnom nogom završila tik pored leve stative golmana Samira Handanovića.

Inače, ovaj meč obeležile su velike tenzije i bes domaćeg tima zbog ponovljenog penala koji je Inter imao u finišu prvog poluvremena i iz kog je i osvojio tri boda.