NEVEROVATAN PREKID UTAKMICE ITALIJE I UKRAJINE: Kada su ONI ušli na tren publika je bila U ČUDU! (VIDEO)

Često se dešava da se fudbalske utakmice prekinu upadom navijača na teren. Ali niko ne očekuje da ti navijači budu četvronožni.

Upravo takav je bio kvalifikacioni meč za Olimpijske igre gluvih između Ukrajine i Italije - odigran u blizini Poltave.

Naime, najpre su dva psa uleteli na teren u 41. minutu i na nekoliko trenutaka prekinulu utakmicu, pri rezultatu 2:0 za domaćina, da bi u drugom poluvremenu svi na tribinama ostali u šoku kada se na terenu pojavio konj.

Nema sumnje da je konj najveća životinja koja je u poslednje vreme prekinula jednu fudbalsku utakmicu. Na mečevima Premijer lige videli smo uletanje mačke, na terenima su, takođe, nalazili i zmije, dok su psi i golubovi redovna pojava.