FUDBALSKA POEZIJA TIMA VERNERA: Ono kad golovi prestanu da budu sport već pređu u čistu umetnost (VIDEO)

Timo Verner je u Čelsi stigao kao igrač koji bi mogao da postane jedan od najboljih napadača sveta, a nakon četiri meča bez gola zablistao je (blago rečeno) u prvom poluvremenu protiv Sautemptona.

Prvo je u 15. minutu dobio loptu po levom krilu, savršenom varkom tela izbacio direktnog čuvara, stuštio se ka golu Sautemptona, nanizao čitavu odbranu rivala, a zatim, kada je stvorio prostor za šut, pogodio gol.

No, to je samo bio uvod u ono što se dogodilo 13 minuta kasnije. Dobio je Verner još jednu fantastičnu loptu, ovog puta asistent je bio Žoržinjo. Uspeo je Nemac da izdrži duel i guranje sa leđa, da bi potom u trku prebacio golmana Sautemptona, savršeno primio loptu i plasirao je u praznu mrežu za 2:0.

Reklo bi se da bolje od ovoga teško da može...