RONALDO SE OBRUKAO: Veliki promašaj zvezde Juventusa sa samo 5 metara od gola (VIDEO)

Kristijano-Ronaldo-Tanjug-AP

Fudbaleri Juventusa slavili su pobedu nad Lećeom sa 4:0, a jedan gol postigao je Ronaldo koji se na ovom meču i propisno obrukao.

Crno-beli iz Torina su poveli u 53. minutu golom Paula Dibale na asistenciju Kristijana Ronalda, a upravo je Portugalac udvostručio prednost pogotkom iz penala u 62. minutu.

Treći gol postigao je Gonzalo Iguain u 83. minutu, a dva minuta kasnije konačan rezultat postavio je Matejs de Ligt.

Oni koji su gledali ovu utakmicu posebno pamte jedan promašaja Ronalda koji se našao na nekoliko metara od čuvara mreže Lečea u prilici da glavom zakuca loptu u mrežu i, potpuno nekarakteristično za sebe, prebacio loptu preko celog gola.