Glas Javnosti

VOĐENJE LJUBAVI I UŽIVANJE : Koji period života je najbolji?

Ljubav
Autor: Glas javnosti

Tri su glavna razloga vezana za intimne odnose zbog kojih ne treba da se plašite godina koje prolaze.

Mladi parovi možda češće imaju seks, ali istraživanja su pokazala da se kvalitet seksa poboljšava sa godinama.

Istraživanje jednog sajta potvrdilo je tezu da vođenje ljubavi sa godinama postaje sve bolje.

Čak 37 odsto žena i 34 odsto muškaraca reklo je da su njihove četrdesete najbolje za vođenje ljubavi

U istraživanju je učestvovalo 828 ispitanika, a autori istraživanja objašnjavaju da mladi imaju više seksa, ali više uživaju parovi od 40 i više godina.

Oni veruju da je tajna u tome što u ovom uzrastu imaju mnogo manje kompleksa i više iskustva.

Ovo su tri glavna razloga zašto vođenje ljubavi postaje sve bolje sa godinama:

Više samopouzdanja

Znate šta želite, ne stidite se svog tela, pokreta i zvukova, niste opterećeni celulitom niti imate problema da izrazite svoje želje.

Odnosi u braku su sve bolji i bolji

Možda vam je teško poverovati, ali na kraju ova izjava ima smisla. Naravno, prva veza je uvek uzbudljiva i prožeta više strasti, ali parovi koji su dugo zajedno poznaju se odlično, čak i u spavaćoj sobi.

Ovi parovi će isprobati sve nove stvari bez oklevanja i eksperimentisati bez stida.

Starije žene lakše doživljavaju orgazam

Ovo istraživanje je takođe potvrdilo da starije žene češće doživljavaju orgazam od žena sa manje iskustva, a ta činjenica utiče i na kvalitet seksualnog života partnera

Glas javnosti/Vijesti.me

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu.

SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS


POVEZANE VESTI




KOMENTAR