Glas Javnosti

ZNAMO GA KAO MIĆU PANTIĆA IZ "BELE LAĐE": Evo čime se danas bavi i s kim je u ljubavi

Kultura
Autor: Glas javnosti

Serija Bela lađa imala je 90 epizoda i bila je početna stanica mnogim glumicima koji su tek kasnije napravili karijeru.

Ipak jedan od njih nije krenuo stopama glume nakon ove serije. Mladi glumac Đorđe Radlovački koji je tumacio ulogu Miće Pantića danas je uspešan stomatolog.


Sudeći po njegovim fotografijama koje kači na Instagramu, on je danas u srećnom braku sa influenserkom Teodorom koja je na mrežama objasnila na koji način ju je Miloš zaprosio.


Par obožava da putuje pa svoje pratioce, prijatelje i porodicu neretko obraduje fotkama sa zanimljivih destinacija.


Iako se više ne bavi glumom, njemu redovno komentarišu objave glumci koje je upoznao kroz šest godina koliko se snimala.


Miloš Biković mu je bio brat na ekranu pa se može misliti koliko mu je drago zbog uspeha starijeg kolege koji je dosegao do samih zvezda, pa je tako igrao u mnogim ruskim filmovima, a stao je i rame uz rame sa slavnim Antoniom Banderasom u filmu “Izvan granica realnosti”, 2018. godine. Krajem 2019. godine Biković je ostvario vodeću ulogu u filmu “Sluga”, koji je postao najgledaniji film u istoriji ruskog bioskopa.


Glas javnosti/K04S

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu.

BONUS VIDEO


SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS


POVEZANE VESTI




KOMENTAR