Glas Javnosti

Lepa Brena sa porodicom na odmoru u luksuznom hotelu na Tajlandu, iskešrala 20.000 evra

Estrada
Autor: Glas javnosti

Nije žalila novac za ovo putovanje.

Lepa Brena trenutno uživa u odmoru na Tajlandu zajedno sa suprugom Bobom Živojinovićem i porodicom. Na društvenim mrežama podelila je nekoliko fotografija sa ovog luksuznog putovanja, na kojima se vidi kako opušteno provode vreme u bazenu. 

Prema informacijama koje prenose domaći mediji, pevačica je za ovaj odmor izdvojila oko 20.000 evra, ali nije žalila novac s obzirom na to da je prethodno, uprkos povredi, održala brojne koncerte širom Balkana.


- Brena je posle povrede noge odmah isplanirala odmo sa porodicom. Htela je da spoji lepo i korisno, te je Tajland bio prva opcija. Na odmor su potrošili skoro 20.000 evra, ali nije žalila novac. Tu dolaze svetske zvezde, tako da je ovo letovalište vrlo popularno u ovom kraju - priča dobro upučen izvor blizak pevačici i dalje otkriva:


- Brenina porodica se naravno trudi da joj sve olakša, budući da je rana na nozi i dalje sveža i da oporavak nije gotov. Nakon što se tek oporavi sledi nastavak koncertne turneje.Pevačica je na društvenim mrežama podelila kako napreduje njen oporavak, a iz bazena je pozirala u crvenom bikiniju i šeširu, dok je Boba brinuo da joj boravak u vodi bude što udobniji. 

Odmarajući se u luksuznom rizortu, pevačica i njena porodica imaju na raspolaganju širok spektar sadržaja, uključujući detoks programe, sportske aktivnosti i mogućnosti za meditaciju. Osim toga, uživaju u vrhunskoj hrani, prelepim plažama, moru i neverovatnom pogledu na okolnu prirodu. 

S obzirom na to da je na snimcima i fotografijama očigledno da više nema gips niti zaštitu na zglobu, svi se nadaju da je njen potpuni oporavak vrlo blizu.

Glas javnosti /S05S 



Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu.

BONUS VIDEO


SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS


POVEZANE VESTI




KOMENTAR