Glas Javnosti


Njegove ubice ne znaju šta su uradile: Oglasila se udovica Čarlija Kirka

Svet
Autor: Glas javnosti

Erika Kirk, udovica Čarlija Kirka, obratila se javnosti putem naloga njegove kompanije Turning Point USA, rekavši da će posle njegovog ubistva njegova misija postati samo još jača i da neće dozvoliti da njegova zaostavština nestane.

Ona se najpre zahvalila svima koji su uz njenog muža i njihovu porodicu bili proteklih dana – od ljudi koji su mu pritekli u pomoć kada je ranjen, preko njegovih zaposlenih, Donalda Trampa i potpredsednika Džej Di Vensa, koji je avionom Air Force 2 preneo posmrtne ostatke Čarlija Kirka iz Jute u Arizonu.

„Pre dva dana moj muž Čarli otišao je da vidi lice svog Spasitelja i Boga. Čarli je uvek govorio da, kada ga više ne bude, želi da bude upamćen po svojoj hrabrosti i veri. I u jednom od poslednjih razgovora koje je vodio na ovoj zemlji, moj muž je posvedočio o svom Gospodu i Spasitelju, Isusu Hristu. Sada i zauvek, on će stajati pored svog Spasitelja, noseći slavnu krunu mučenika“, rekla je ona.

Istakla je koliko je njen muž voleo njihovu porodicu.  

„Čarli je voleo svoju decu, i mene je voleo celim svojim srcem – i ja sam to znala. Svakog dana bi me pitao: ’Kako mogu bolje da ti služim? Kako mogu da budem bolji muž? Kako mogu da budem bolji otac?’ Svakog dana. Bio je tako dobar čovek. On jeste dobar čovek. Bio je savršen otac i savršen muž. Čarli je uvek verovao da je Božji plan za brak i porodicu nešto apsolutno predivno – i bio je u pravu. To jeste bila najveća radost njegovog života. I iznova i iznova govorio bi svim tim mladim ljudima da pronađu svoje buduće supružnike, da postanu muževi i žene, očevi i majke. A razlog za to bio je što je želeo da svi vi iskusite ono što je on imao – i što još uvek ima“, rekla je ona.

Glas Javnosti/N01S

Pratite nas na našoj Facebook , Instagram , Telegram , Tiktok , Jutjub stranici, ali i na X nalogu.

SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS


POVEZANE VESTI




KOMENTAR