Glas Javnosti

Kozarev: Niti će se odnosi Srbije i Austrije pokvariti niti će Stefanović na vlast

Politika
Autor: Glas javnosti

Generalni sekretar Ministarstva spoljnih poslova Srbije Dušan Kozarev izjavio je juče da odnosi Srbije i Austrije neće biti pokvareni, a da se potpredsednik Stranke slobode i pravde Borko Stefanović uzalud nada da će doći na vlast jer je, kako je naglasio, obojena revolucija propala.

"Niti će se pokvariti odnosi između Srbije i Austrije, naprotiv, niti će Borko i trkači na čelo naše zemlje koja ih ne želi, a pedale - nek se vrte, i neka se trči - za zdravlje, sa politikom to nema nikakve veze", poručio je Kozarev u objavi na društvenoj mreži X.
On je ocenio da Stefanović na Praznik rada širi sopstvenu depresiju zbog propasti obojene revolucije.


"Frontmen grupe Generacija bez budućnosti po onoj staroj dobroj nomen est omen (mada se to ipak odnosi na ličnost i njegovu politiku, generacija mu se Bogu hvala ipak pokazala uspešnijom) na praznik širi sopstvenu depresiju zbog propasti obojene revolucije kojoj se nadao na Slaviji, učitavajući (naravno negativne, što gore to bolje) signale za Srbiju iz Austrije i priželjkujući da će uzaludni kombi-maratonci da ga bicikl-revolucijom dovedu na vlast", naveo je Kozarev.

"Srećan svima 1. maj i nemojte ovakvi kao Borko Stefanović da vas nerviraju!", poručio je Kozarev reagujući na objavu Stefanovića koji je ocenio da su podrška austrijske ministarke spoljnih poslova Beate Majnl-Rajzinger, ministarke Plakolm i nekih evroposlanika iz te zemlje dokaz da je predsednik Aleksandar Vučić počeo da gubi podršku svuda u Evropi i da se stvari menjaju.



Glas javnosti T02S 

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu.

BONUS VIDEO


SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS


POVEZANE VESTI




KOMENTAR