Glas Javnosti

Opsadno stanje kod Šida: Migranti pucali na policiju, u uzvratnoj vatri jedan ubijen, za ostalima se traga

Hronika
Autor: Glas javnosti

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova Uprave granične policije vršili su pojačanu kontrolu kretanja migranta, na području između Šida i granice sa Republikom Hrvatskom.

U navedenoj akciji pretragom terena pronađen je improvizovani kamp u kome borave ilegalni migranti. Tokom preduzimanja mera i radnji, iregularni migranti su pucali na policiju iz vatrenog oružja. Jedan ilegalni migrant je smrtno stradao, dok su četiri lica zadržana na licu mesta, a nekoliko lica je pobeglo i za njima se traga.

U toku je uviđaj, a na terenu su pripadnici PU Sremska Mitrovica i nadležni tužilac Višeg javnog tužilaštva koji rukovodi uviđajem i utvrđuju se sve okolnosti ovog događaja.

Glas javnosti/K04S

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu.

BONUS VIDEO


SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS


POVEZANE VESTI




KOMENTAR