Na Fejsbuk stranici grčkainfo na kojoj Srbi koji letuju u Grčkoj ostavljaju svoje utiske, korisne informacije o svemu i svačemu, nude ili traže pomoć, pojavila se neverovatna priča!
Zajedno sa fotografijama koje su snimane pod vodom jasno se vidi da dok dvoje plivaju na metar udaljenosti pliva i Ona. "Bliski susret" na sreću bez posledica, dogodio se u moru pored plaže Elafonisi na Kritu. I. S. je napisala:
- Elafonisi, Krit, bliski susret sa ajkulom koju nismo ni videli! Slike su sa snimka koji smo tek sad pregledali i šokirali se. Oprez sa ovom plažom, neprimetno i brzo je došla do nas!
Kako to obično biva, neki nisu verovali da je reč o ajkuli. Zato je ona objavila i video snimak.
- Zbog nevernih Toma, video snimak je postavljen na YouTube-u. Sad stručnjaci mogu analizirati da li je u pitanju sardina, tuna, riba Lica, Patrik ili Sunđer Bob.
Mnogi su im poručili da su imali sreće i da taj dan zapamte!