Glas Javnosti

SBB kompanija se PRIDRUŽILA GENERALNOM ŠTRAJKU, u petak će biti zatvorena prodajna mesta!

Društvo
Autor: Glas javnosti

Kompanija SBB pridružuje se pozivu za generalni štrajk tako što u petak, 24. januara neće obavljati komercijalne aktivnosti uključujući zatvaranje prodajnih mesta u znak podrške studentima.

Kompanija SBB pridružuje se pozivu za generalni štrajk tako što u petak, 24. januara neće obavljati komercijalne aktivnosti uključujući zatvaranje prodajnih mesta u znak podrške studentima.

U saopštenju se navodi da kao kompanija koja je Informaciono-komunikacioni sistem od posebnog nacionalnog značaja obuhvatajući sistem odbrane, u obavezi smo da u kontinuitetu neometano pružano naše usluge, ali obaveštavamo korisnike da ćemo zatvoriti prodajna mesta i sve druge aktivnosti čiji rad ne ugrožava naš strateški značaj za društvo.


Ujedno podsećamo, da će naši korisnici putem EON platforme moći da se pravovremeno i objektivno informišu uz sveobuhvatne informacije putem kanala u produkciji United Media, N1 i Nova, koji su takođe podržali štrajk, putem interntet portala n1info.rs, nova.rs, danas.rs, ali i najbržeg internet servisa.

Kompanija SBB se na ovaj način solidariše sa studentima, profesorima, advokatima i drugim profesijama koje u petak obustavljaju rad.

Uvek imaš izbor! Podrži studente!

Glas javnosti /N07S 

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu.

BONUS VIDEO


SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS


POVEZANE VESTI




KOMENTAR