Glas Javnosti

Glumica IVA ILINČIĆ je o  ALEKSIĆU 2017. godine rekla: MIKA NAM JE BIO KAO DRUGI RODITELJ, a u januaru 2021. tvrdi da je zlostavljao?! (VIDEO)

Društvo
Autor: Glas Javnosti

Glumica Iva Ilinčić, jedna od onih koja je prijavila Miroslava Aleksića za zlostavljanje je gostujući na Studiu B, u aprilu 2017. godine  i govoreći o pohađanju škole glume kod Mike rekla da im je “on bio kao drugi roditelj”.

Ona je govoreći o Aleksiću u emisiji "Beograde dobro veče",  tada  rekla da su generacije glumaca išle u školu kod Aleksića i da je njoj pohađanje te škole “značilo u životu”.

-Bez obzira što sam upisala FDU, iz naše grupe nas je četvoro upisalo glumu, dok ostale nije zanimalo. Zvuči kao neki kliše, ali to stvarno jeste škola života. Mi tamo pričamo sa njim o svemu što nam se dešava i prosto on nam dođe kao drugi roditelj. I to stavno jeste tako. Sve te stvari su  povezane sa glumom pošto gluma i jeste sam život kada se prikazuje, ali ne mora nužno da znači da ćeš ti posle njegove škole koja ti je i škola vaspitanja i svega,  upisati glumu- govorila je tada Ilinčićeva.

Foto:Youtube/PrintscreenU januaru ove godine Ilinčićeva je izenla da je “Aleksić zlostavljao”.

- Pre nekih godinu dana prvi put sam sebi rekla: “Ne, Iva! Mika te nije čeličio za glumu, nije te kao glumicu testirao, nego te je zlostavljao. Veoma te je zlostavljao! I zlostavljao je mnoge druge. I zlostavljaće. Neće se nikad zaustaviti" – rekla je Ilinčić tada.

Prvi put je, kako je navela , seksualno zlostavljana sa 17 godina. Usledio je period pauze do 18. godine, a onda se nastavilo.

- Nisam silovana, srećom nemam takvo iskustvo, ali jesam kontinuirano seksualno uznemiravana. Šest godina sam ćutala, negirala, nikom nisam govorila, bukvalno nikom. Bilo mi je jasno da je lose- rekla je između ostalog Ilinčić.

Emisiju u kojoj je gostovala Ilinčić možete pogledati na linku:

(Glas javnosti)

 

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu.

SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS


POVEZANE VESTI




KOMENTAR