Glas Javnosti

VLADAN VUKOSAVLJEVIĆ: OPOZICIJA ŽELI DA BUDE KALIF UMESTO KALIFA (VIDEO)

Glasno
Autor: Glas javnosti

Vukosavljević misli da će Vučić odustati od mitinga posle debakla u Nišu i da će nastaviti sa zloupotrebom države i pre svega institucija sile i pravosuđa kako bi sprečio neminovni kolaps svoje vlasti.

Vučić je dobio dopuštenje zapada za ograničenu primenu sile. Njegovo najjače uporište je EU koja će ga čuvati na vlasti sve dok bude mogao da amortizuje nezadovoljstvo srpskog naroda zbog gaženja nacionalnih interesa.

Protivi se zahtevu opozicije za prelaznom Vladom kao neostvarivim i zalaže za raspisivanje izbora koje će studenti nadgledati.

Veći deo opozicije je u službi zapada i želi da dođe na mesto Vučića. Studenti to razumeju i napravili su distancu i od nevladinih organizacija i od prozapadnih televizija.

Objašnjava šta se moglo dogoditi tokom Vučićeve neuspele posete SAD i da li to ima veze sa hapšenjem v.d. direktora RZZS.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu.

SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS


POVEZANE VESTI




KOMENTAR