Glas Javnosti

DAMJAN KNEŽEVIĆ: STIŽE NOVI TALAS ILEGALNIH MIGRANATA (VIDEO)

Glasno
Autor: Glas javnosti

Damjan Knežević, vođa narodnih patrola, upoznaje nas sa motivima formiranja patrola, opisuje žestoke sukobe sa ilegalnim migrantima koji su silovali, pljačkali i maltretirali malobrojne i nezaštićene meštane varoši i sela širom Srbije.

Ukazuje da su mnoge od tih grupa naoružane vatrenim i hladnim oružjem vodile prave male ratove između sebe. Policija nije bila u stanju ili nije htela da obuzda emigrante.

Odbacuje optužbe da su narodne patrole bile pod kontrolom vlasti i u potpunosti podržava proteste omladine, prosvetara i poljoprivrednika protiv vlasti.

Ponosi se svojom ljubavlju prema Rusiji kao jedinoj zaštitnici Srbije i činjenicom da je boravio u centru Vagnera. Objašnjava da trenutnu rusku ofanzivu u specijalnoj vojnoj operaciji predvode oficiri i vojnici Vagnera.

Zalaže se za ujedinjenje desne opozicije kako bi se sprečila apsolutna pobeda levih liberala i prozapadnih evroatlantističkih stranaka u Srbiji.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu.

SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS


POVEZANE VESTI




KOMENTAR