On je zadržan, na osnovu člana 11, zbog omalovažavanja policije. On je pre mesec dana priveden, na dan kad je dobio sina. Nakon pretresa, on je tada kazao da policija nije ništa pronašla, ali da su mu oduzeli telefon.
Juče je odblokiran i na društvenim mrežama, i Turović je obajvio status, zbog kojeg je uhapšen.
"Upravo mi prošla fb blokada od mjesec danaPrije mjesec dana, policija mi pretresala kuću kao najvećem kriminalcu. Toga dana mi oduzeli mobilni telefon, ujedno 6 sati svima iz mog okruženja bili blokirani telefoni 4 sata. Valjda je to tako normalno postupanje sa nama kriminalcima. Toga dana, nakon što su mi ta govna izašla iz kuće, razočarana što nijesu ništa našla i razočarani što nisam umro od straha, dobio sam sina, kojem sam dao ime Vladimir. Danas nakon ukidanja blokade od fb ja i moj sin imamo poruku za fb i vas sto ste mi pokvarili onaj dan, nabijemo vas na Qurac, možete samo nešto mučki sa leđa bas kao i onaj dan.Sloboda dolazi a vi idete u sramnu istoriju nikogovića.
Želim da se zahvalim svima iz DF na podršku onoga dana kao i Gojku Raičeviću i Vladimiru Božoviću. Sloboda dolazi a vi me možete odma blokirati“, ovo je status zbog kojeg je opet ugapšen Turović.
(Glas javnosti/In4s)