RSS
• Sport •
Početna > Sport > Partizan izgubio od Udinezea

Partizan izgubio od Udinezea

BEOGRAD - Fudbaleri Partizana izgubili su juče od kombinovanog tima Udinezea sa 1:2 na prijateljskoj utakmici na stadionu Friuli u Udinama.

Italijanski prvoligaš, koji je igrao bez nekolicine standardnih prvotimaca među kojima i Gaetana D'Agostina, Antonija Di Natalea i Antonija Floro Floresa, do pobede je stigao zahvaljujući dvostrukom strelcu Frančesku Lodiju.

Prvi gol Lodi je postigao sa penala u 11. minutu, a drugi u 73. iz slobodnog udarca. Jedini gol za crno-bele postigao je Brazilac Kleo, takođe sa penala, u 42. minutu.
"Zadovoljan sam proverom. Postoji, međutim, drugi problem, taj što ne možemo da biramo protivnike, a pokazalo se u pripremnom periodu da protiv jakih rivala igramo dobro, što nije bio slučaj kada su nam suparnici bili slabiji timovi", rekao je posle meča trener Partizana Goran Stevanović.

Crno-beli će danas krenuti nazad za Beograd gde će boraviti do nastavka sezone u Jelen Super ligi 27. februara kada će igrati sa čačanskim Borcem.